Menu
Your Cart

Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 32GB, Class 10 + Адаптер - 62044

Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 32GB, Class 10 + Адаптер - 62044
Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 32GB, Class 10 + Адаптер - 62044
Нов
Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 32GB, Class 10 + Адаптер - 62044
Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 32GB, Class 10 + Адаптер - 62044
Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 32GB, Class 10 + Адаптер - 62044
Памети и карти
Капацитет (GB) 32
Клас Class 10
Тип памет Micro SD

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
Captcha
Карта Памет DeTech
Micro SDHC-I
Class 10
Капацитет - 32GB
С SD адаптер 
  • Наличност: 10
  • Модел: 62044
17 лв.