Menu
Your Cart

Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 4GB, Class 10 + Адаптер - 62041

Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 4GB, Class 10 + Адаптер - 62041
Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 4GB, Class 10 + Адаптер - 62041
Нов
Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 4GB, Class 10 + Адаптер - 62041
Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 4GB, Class 10 + Адаптер - 62041
Карта памет DeTech Micro SDHC-I, 4GB, Class 10 + Адаптер - 62041
Памети и карти
Капацитет (GB) 4
Клас Class 10
Тип памет Micro SD

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
Captcha
Карта Памет DeTech
Micro SDHC-I
Class 10
Капацитет - 4GB
С SD адаптер 
  • Наличност: 10
  • Модел: 62041
10 лв.